Genel

Personel ilanı vermek

Personel ilanı vermek gazete ilanları arasında en yaygın olarak kullanılan yöntemler arasındadır. Personel ilanı hızlı ve etkili bir şekilde aranılan personele ulaşılmasını sağlayan gazete ilan türleridir. Gazeteye personel ilanlarının verilmesi işlemleri ilan ajansları tarafından yapılmaktadır.

Personel ilanı diğer bir adı ile eleman ilanı gazete seri ilan sayfalarında yer alan ilan çeşitleridir. Muhasebe elemanı, sekreter, iş makinası operatörü, temizlik elemanı, grafiker elemanı, şoför elemanı, çeşitli elemanlar, bilgisayar elemanı, büro elemanı vs bunun gibi personel arayışlarına kesin olarak çözüm getirmek amacı ile verilmektedir.

Türkiye’nin en çok satan gazeteleri arasında yer alan Hürriyet gazetesi seri ilan sayfalarına, Posta gazetesi seri sayfalara, Sabah gazetesi sarı sayfalara eleman ilanlarının verilmesi işlemleri için ilan ajanslarımız İstanbul, Ankara, Bursa ilan bürolarının aranılması yeterli olmaktadır.

Gazete personel ilanı diğer bir adı ile iş ilanı vermek için en kolay yöntem 0532 675 85 15 nolu telefondan ilan vermektir. Telefon ile arayarak veya whatsapp ile ilan metninizi göndererek ilanlarınızın en hızlı bir şekilde gazetelerde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Personel ilanı ve iş ilanlarının yanı sıra gazeteye verilecek diğer ilan türleri de bulunmakta olup bu gibi kayıp, zayi, duyuru, teşekkür kategorilerinde ilanlarında verilmesi ilan ajansımız tarafından sağlanır.

Gazeteye personel ilanı vermek ve tüm sorularınıza cevap bulmak için 7 gün 24 saat ilan ajanslarını arayabilirsiniz.

Gazete eleman ilanı sitesi

https://leetcode.com/u/gazeteilan/

https://www.gta5-mods.com/users/gazeteilan

https://www.jigsawplanet.com/gazeteilan

https://stocktwits.com/gazeteilan

https://ko-fi.com/gazeteilan